Wakacje na Mazurach w Gościńcu Bocianowo

 

Chcesz spędzić spokojne wakacje na Mazurach? Zapraszamy w takim razie do Gościńca Bocianowo! Nasz pensjonat na Mazurach z wyżywieniem, a zarazem wyjątkowa agroturystyka z alpakami to miejsce dla każdego, kto potrzebuje odpoczynku od zgiełku cywilizacji. Gościniec położony jest zaledwie 5 km od Węgorzewa, ale z dala od dróg i sąsiadów. Otoczony jest pagórkowatymi łąkami i dużym kompleksem leśnym. Z Gościńca na rowerze można dotrzeć do Jeziora Stręgiel (2,5 km), Świecajty (3 km), Mamry (8 km) i Stręgielek (8 km). Niedaleko płynie też urokliwa rzeka Sapina, którą można popłynąć np. do Jeziora Stręgiel. Gościniec składa się z domu i zabudowań gospodarczych w dawnym, mazurskim stylu. Jeśli więc interesuje Cię ciche miejsce na wakacje, weekend majowy na Mazurach czy wczasy na Mazurach dla emerytów, sprawdź propozycje naszego Gościńca!

Pokoje w eklektycznym stylu

Ciche miejsce na urlop to coś, czego obecnie poszukuje wiele osób zmęczonych gonitwą w swojej pracy. Nasz pensjonat na Mazurach z wyżywieniem jest dobrym wyborem dla każdego, kogo interesują spokojne wakacje na Mazurach z dala od wypełnionej po brzegi różnymi zadaniami codzienności. Gościom udostępniamy piękne i zaaranżowane w eklektycznym stylu wnętrza, który łączy elementy rustykalne z meblami ludwikowskimi tak, aby Gościom zapewnić poczucie komfortu i luksusu. Ze względu na to, że ich rozkład pozostaje w zgodzie z dawnym układem pomieszczeń, cechuje je różna wielkość. Większość pokoi wyposażona jest w kominek lub kozę, która w razie potrzeby ogrzeje pokój i doda romantycznego klimatu. Zarezerwuj już dziś klimatyczny pokój i spędź wakacje lub długi weekend na Mazurach!

Kuchnia

Nasza agroturystyka na Mazurach z wyżywieniem to ciche miejsce na urlop, w którym będziesz mieć okazję spróbować zdrowych, pożywnych i pysznych potraw. Posiłki przygotowujemy, opierając się na kuchni 5 Przemian i rodzimej makrobiotyce. Sami pieczemy chleb orkiszowy na zakwasie, robimy różne pasty na chleb, gotujemy pożywne śniadania zbożowe, robimy przetwory i kisimy zakwas na pyszny barszcz. Nie używamy ulepszaczy, takich jak m.in. glutaminian sodu, mrożonek oraz półproduktów. Wszystkie dania przygotowujemy sami od podstaw z jednoskładnikowych produktów, aby mieć pełną kontrolę nad jakością i zdrowotnością naszych potraw. Poza tym nasza kuchnia jest bardzo smaczna, chwalona przez Gości i opisywana w różnych przewodnikach turystycznych.

Alpaki

Agroturystyka z alpakami na Mazurach to ciche miejsce na wypoczynek z rodziną. Zarówno dzieci, jak i dorosłych relaksuje obecność natury i sympatycznych zwierząt. Popularnością cieszą się spacery z alpakami i karmienie przybyłych aż z Ameryki Południowej zwierzaków marchewką.

Interesuje Cię długi weekend czerwcowy na Mazurach, a może spokojne wakacje na Mazurach? Napisz do nas! Gościniec Bocianowo to miejsce dla tych, którzy planują:

Zarezerwuj wakacje na Mazurach lub weekend Bożego Ciała na Mazurach i odetchnij od codzienności!