Wakacje na Mazurach dla seniorów

 

Interesują Cię wczasy na Mazurach dla seniorów? Dobrym wyborem może być Gościniec Bocianowo, czyli nietuzinkowy pensjonat na Mazurach z wyżywieniem. Dlaczego warto zdecydować się na pobyt w tym miejscu? Powodów jest całkiem sporo. Przede wszystkim Gościniec Bocianowo znajduje się z dala od chaosu i pośpiechu cywilizacji – w pobliżu Węgorzewa i jezior Stręgiel, Mamry i Święcajty. Pensjonat to mający już ponad 100 lat dom z zabudowaniami gospodarczymi w starym stylu mazurskim. Gościniec sprawdzi się nie tylko jako miejsce na wczasy dla seniora na Mazurach, lecz także jako odpowiednie miejsce na długi weekend czerwcowy na Mazurach czy pełne beztroski wakacje z wnukami.

Pokoje o eklektycznym wystroju

W Gościńcu Bocianowo dysponujemy pięcioma eklektycznie urządzonymi wnętrzami. W zależności od swoich potrzeb oraz dostępności pokoi możesz zdecydować się na jeden z nich. Ze względu na tak niewielką liczbę miejsc nasza agroturystyka z alpakami i zdrowym wyżywieniem jest uznawana za miejsce kameralne, dopasowane do otoczenia natury i sprzyjające odpoczynkowi. Klimatyczne pokoje mają rozmaite wielkości, gdyż powstały zgodnie z pierwotnym rozkładem pomieszczeń. W każdym z wnętrz zajdziesz sporą ilość drewnianych elementów, fragmenty muru pruskiego oraz zarówno stare, jak i nowe meble oraz dodatki. Nie zwlekaj i zarezerwuj już dziś wczasy na Mazurach dla seniorów w wybranym pokoju z łazienką!

Kuchnia makrobiotyczna

Gościniec Bocianowo będzie też doskonałym miejsce na wypoczynek, jeśli interesuje Cię agroturystyka na Mazurach z wyżywieniem. W pensjonacie proponujemy bowiem zdrowe posiłki, których przygotowanie opieramy na kuchni 5 Przemian (Tradycyjna Medycyna Chińska) i rodzimej makrobiotyce. Stosujemy ekologiczne składniki, np. warzywa pochodzące z własnej hodowli biodynamicznej. W proponowanych daniach nie znajdziesz ulepszaczy, dodatków smakowych, mrożonek i półproduktów. Wybierz wczasy ze zdrowym wyżywieniem lub długi weekend na Mazurach i zadbaj o siebie!

Sympatyczne alpaki

Gościniec Bocianowo to także agroturystyka z alpakami na Mazurach. Nasza hodowla składa się obecnie z około 60 osobników i jest największa na Mazurach. Możesz je odwiedzić i nakarmić marchewką. Polecamy także spacery z alpakami – towarzystwo tych sympatycznych zwierząt wpływa uspokajająco na ludzi.

Szczególnie w okresie wakacyjnym Gościniec Bocianowo tętni życiem i zabawą dzieci oraz robione są sianokosy, co sprawia, że jest nieco głośniej. Jednak podczas wizyty w tym obiekcie przekonasz się, że to także ma swoje uroki. Jeśli chcesz się wybrać na spokojne wakacje na Mazurach, skontaktuj się z nami!

Gościniec Bocianowo to dobre miejsce nie tylko na wczasy dla seniora na Mazurach, lecz także:

Wybierz wakacje na Mazurach w stylu slow-life i odpocznij w otoczeniu dzikiej przyrody!