Wakacje z dziećmi na Mazurach

 

Wakacje na Mazurach z dziećmi to doskonały pomysł dla osób, które na co dzień zmagają się z pośpiechem w pracy i domu. Gościniec Bocianowo, czyli nasz pensjonat na Mazurach z wyżywieniem i przyjaznymi alpakami, doskonale sprawdza się jako miejsce relaksu. Mieści się w liczącym ponad 100 lat domu z zabudowaniami gospodarczymi w dawnym, mazurskim stylu. Pensjonat znajduje się wśród dzikiej natury, niedaleko Węgorzewa oraz pięknych jezior Mamry, Święcajty i Stręgiel. Nie ma znaczenia, czy planujesz dłuższe, spokojne wakacje na Mazurach z rodziną, czy może jedynie weekend na Mazurach z dziećmi, sprawdź, co proponujemy!

Wnętrza, które zachwycają

Nasza agroturystyka z alpakami na Mazurach wyróżnia się nietuzinkowo zaaranżowanymi wnętrzami, w których z łatwością się odprężysz. Pokoje są urządzone w eklektycznym stylu łączącym to, co minione, z tym, co współczesne. Znajdziesz w nich elementy rustykalne, sporą ilość drewna oraz ludwikowskie meble. Ponadto pensjonat na Mazurach z wyżywieniem jest wyjątkowy ze względu na obecność w apartamentach fragmentów muru pruskiego. Jeśli więc planujesz wczasy na Mazurach z dziećmi w pełni komfortowych warunkach, zapraszamy do kontaktu!

Kuchnia, która doładuje energię życiową

Gościniec Bocianowo to nie tylko doskonałe miejsce na wakacje z dzieckiem na Mazurach ze względu na otoczenie przyrody oraz niebanalnie urządzone pokoje. Gościniec to również pensjonat na Mazurach z wyżywieniem. Proponowane przez nas posiłki są bogate w naturalne składniki, często pochodzące z własnej biodynamicznej hodowli. W przygotowywanych daniach nie znajdziesz półproduktów, mrożonek, ulepszaczy i dodatków smakowych. Sami wypiekamy pyszny chleb orkiszowy na zakwasie, gotujemy zbożowe śniadania, przygotowujemy przetwory i pasty do pieczywa. Jeśli interesuje Cię agroturystyka na Mazurach z wyżywieniem, zarezerwuj odpoczynek już dziś i poznaj kuchnię doładowującą energię życiową!

Spacery z alpakami

Gościniec Bocianowo to też pensjonat z alpakami – prowadzimy ich największą hodowlę na Mazurach. Przygodę z tymi uroczymi zwierzakami rozpoczęliśmy w 2013 roku, obecnie nasza hodowla liczy około 60 osobników. Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych atrakcją są spacery z alpakami i możliwość nakarmienia ich marchewką.

Chcesz zarezerwować wypoczynek z dziećmi na Mazurach? Interesuje Cię długi weekend czerwcowy na Mazurach z rodziną, a może spokojne wakacje? Poza dziecięcą zabawą i dźwiękami sianokosów nic nie zakłóci przyjemnej ciszy. Napisz do nas! Gościniec Bocianowo jest także otwarty dla osób, które planują:

Wybierz wyjątkowe wakacje na Mazurach, długi weekend lub urlop na Mazurach z dziećmi i odzyskaj życiową energię!