Weekend czerwcowy w Gościńcu Bocianowo

 

Jednym z wyjątkowych miejsc na mapie Polski są Mazury. Długi weekend czerwcowy spędzony w otoczeniu dzikiej natury i jezior to marzenie wielu osób zmagających się z pośpiechem i chaosem codziennego życia. Gościniec Bocianowo, czyli pensjonat na Mazurach z wyżywieniem, jest wyjątkową oazą mieszczącą się w mającym już ponad sto lat domu z zabudowaniami gospodarczymi w dawnym stylu. Długi weekend czerwcowy na Mazurach to doskonała okazja do tego, by odetchnąć od miejskiego zgiełku. Wyjątkowość Gościńca Bocianowo wynika również z tego, że jest to pensjonat z alpakami. Bez względu na to, czy planujesz weekend rodzinny na Mazurach, czy może spokojne wakacje na Mazurach, zobacz naszą ofertę!

Klimatyczne wnętrza

Nasza agroturystyka z alpakami na Mazurach to niebanalnie urządzone wnętrza. Dostępne dla gości pomieszczenia mają różne wielkości ze względu na to, że ich układ jest zgodny z dawnym planem wnętrz. Pokoje zaaranżowaliśmy w eklektycznym stylu, który łączy m.in. dawne i współczesne meble oraz dodatki. Jeśli więc weekend lub wakacje na Mazurach to coś, czego szukasz, zapraszamy do Gościńca Bocianowo!

Kuchnia

Gościniec to nie tylko położony w otoczeniu natury dom o wyjątkowym wnętrzu. To także pensjonat na Mazurach z wyżywieniem. Przygotowywane przez nas posiłki są pełne ekologicznych składników, często pochodzących z własnej produkcji biodynamicznej. W naszych daniach nie znajdziesz dodatków smakowych czy ulepszaczy, takich jak np. glutaminian sodu, mrożonek oraz półproduktów. Sami pieczemy chleb orkiszowy na zakwasie, robimy różne pasty na chleb, gotujemy pożywne śniadania zbożowe, robimy przetwory i kisimy zakwas na pyszny barszcz. Wszystkie dania przygotowujemy sami od podstaw z jednoskładnikowych produktów, aby mieć pełną kontrolę nad jakością i zdrowotnością naszych potraw. Ponadto nasza kuchnia jest bardzo smaczna, chwalona przez Gości i opisywana w różnych przewodnikach turystycznych. Jeśli interesuje Cię agroturystyka na Mazurach z wyżywieniem, w której poznasz wyjątkowo smaczne, a zarazem zdrowe posiłki, zapraszamy do nas!

Alpaki

Długi weekend czerwcowy na Mazurach w Gościńcu Bocianowo to dobra propozycja dla tych osób, którym nastrój poprawia obecność zwierząt. Przebywając u nas, możesz udać się np. na spacery z alpakami i nakarmić je marchewką. Przygodę z tymi zwierzakami zaczęliśmy w 2013 roku, aktualnie nasza hodowla liczy 50 alpak.

Chcesz zarezerwować długi weekend czerwcowy na Mazurach? Napisz do nas! Gościniec Bocianowo to także miejsce dla tych, którzy planują:

Zdecyduj się na wakacje na Mazurach lub weekend czerwcowy na Mazurach i odzyskaj życiową energię!