Weekend dla dwojga na Mazurach

 

Planujesz weekend dla dwojga? Mazury, na których obszarze znajduje się nasz Gościniec, mogą być doskonałym miejscem na romantyczny wyjazd z ukochaną osobą! Gościniec Bocianowo to jednocześnie agroturystyka z alpakami oraz pensjonat na Mazurach z wyżywieniem tworzonym z ekologicznych składników. Mieści się on w ponadstuletnim domu z zabudowaniami w danym, mazurskim stylu, w cichej okolicy, gdzie bliskość natury można poczuć w każdym momencie pobytu (poranne śpiewy ptaków, wieczorne koncerty żab, dzika zwierzyna za płotem, np. sarny, łosie, lisy). Jeśli więc interesuje Cię weekend we dwoje na Mazurach, podczas którego odpoczniesz od codziennego zgiełku w otoczeniu natury, jesteś we właściwym miejscu. Nasz pensjonat z alpakami położony w pobliżu pięknych jezior, takich jak Stręgiel, Mamry i Święcajty, czeka na Ciebie!

Pokoje

Gościniec Bocianowo to dość kameralna agroturystyka na Mazurach z wyżywieniem. W związku z tym jest dobrym miejscem na spokojny weekend na Mazurach dla dwojga. Dysponujemy pięcioma eklektycznie, estetyczne i funkcjonalnie urządzonymi pokojami dla gości. Pomieszczenia są wypełnione starymi oraz nowymi meblami i dodatkami, przez co prezentują się wyjątkowo intrygująco. Natkniesz się w nich także na dużą ilość drewna i elementy muru pruskiego. Wybierz już dziś nasz wyjątkowy pensjonat z alpakami i zapewnij ukochanej osobie weekend we dwoje na Warmii i Mazurach!

Kuchnia

Nasz pensjonat na Mazurach z wyżywieniem to też doskonałe miejsce dla tych, którzy doceniają zdrowe potrawy. W Gościńcu przygotowujemy bowiem posiłki z ekologicznych składników i nie korzystamy z ulepszaczy, takich jak: glutaminian sodu. Wszystkie posiłki przygotowujemy sami od podstaw z jedno składnikowych produktów, beż użycia mrożonek i półproduktów. W Gościńcu króluje smak, który idzie w parze z pożywnością i zdrowotnością naszych dań. Nasze potrawy tworzymy, opierając się na kuchni 5 Przemian i rodzimej makrobiotyce.

Alpaki

Spędzony w naszym Gościńcu długi weekend na Mazurach będzie wyjątkowy również ze względu na obecność alpak, których hodowlę prowadzimy. Przygodę z tym zwierzętami rozpoczęliśmy w 2013 roku, obecnie nasze stado liczy około 50 alpak. Goście mogę je odwiedzać i karmić marchewką. Proponujemy także relaksujące spacery z alpakami.

Chcesz zarezerwować weekend na Mazurach dla dwojga lub spokojne wakacje na Mazurach? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! Z oferty Gościńca często korzystają osoby planujące:

Agroturystyka z alpakami na Mazurach to doskonałe miejsce na spokojny weekend we dwoje czy wakacje na Mazurach w stylu slow-life. Wybierz naszą propozycję już dziś i odpocznij wśród dzikiej natury!