Rodzinne wakacje na Mazurach

 

Chcesz spędzić rodzinne wakacje na Mazurach? Zobacz więc ciekawą ofertę Gościńca Bocianowo! Nasz pensjonat na Mazurach z wyżywieniem, a jednocześnie agroturystyka z alpakami to wyjątkowa oaza spokoju położona wśród dzikiej przyrody. Otoczony lasem i pagórkowatymi łąkami Gościniec znajduje się 5 kilometrów od Węgorzewa. Na rowerze dojedziesz stąd do jezior, takich jak Stręgiel, Święcajty, Mamry i Stręgielek. Nasza niebanalna agroturystyka z alpakami na Mazurach składa się z domu i zabudowań gospodarczych w dawnym, mazurskim stylu. Jeśli interesują Cię spokojne wakacje na Mazurach lub długi weekend rodzinny na Mazurach, któremu towarzyszą wyłącznie dźwięki dziecięcej zabawy lub sianokosów, zobacz koniecznie nasze propozycje!

Komfortowe pokoje w eklektycznym stylu

Wakacje rodzinne na Mazurach spędzone w pięknie zaaranżowanych wnętrzach, a zarazem w otoczeniu natury to coś, czego poszukuje wiele osób. Jeśli jesteś jedną z nich, zapraszamy do poznania oferty i kontaktu. Gościniec jest doceniany m.in. za eklektyczny i przytulny styl, w jakim urządziliśmy pokoje. Połączenie ludwikowskich mebli, rustykalnych elementów, fragmentów muru pruskiego i drewna buduje we wnętrzach atmosferę luksusu i komfortu. Poszczególne pokoje różnią się wielkością, ponieważ ich rozkład jest zgodny z dawnym układem pomieszczeń. Zarezerwuj już dziś swój wyjątkowy pokój i spędź wakacje lub rodzinny weekend na Mazurach!

Pożywna, smaczna i zdrowa kuchnia

Gościniec Bocianowo to także agroturystyka na Mazurach z wyżywieniem, w której oferujemy samodzielne przygotowane pożywne, pyszne dania. Sami wypiekamy chleb orkiszowy na zakwasie, przygotowujemy pasty do pieczywa czy kisimy zakwas na barszcz. Nasze posiłki są oparte na kuchni 5 Przemian i rodzimej makrobiotyce. Nie stosujemy ulepszaczy, mrożonek i półproduktów. Wakacje na Mazurach w Gościńcu doładują Twoją energię życiową dzięki otoczeniu przyrody i zdrowym posiłkom. Nasz kuchnia jest smaczna, niebanalna, chwalona przez Gości i opisywana w turystycznych przewodnikach.

Urocze alpaki

Nasz pensjonat z alpakami nadaje się na wakacje rodzinne na Mazurach również ze względu na obecność w nim sympatycznych zwierząt. Prowadzimy największą hodowlę w tym regionie. Popularne i relaksujące są spacery z alpakami i karmienie zwierzaków marchewką.

Interesuje Cię długi weekend czerwcowy na Mazurach, spokojny urlop lub wakacje z rodziną? Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły. Gościniec Bocianowo to miejsce stworzone także dla osób planujących:

Zarezerwuj wymarzony apartament w naszej agroturystyce z alpakami i odetchnij od codzienności!