O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polsko-duńskim małżeństwem, któremu Mazury skradły serce :-) W Stręglu mamy swój dom, w którym przebywamy większą część roku, czyli wtedy, gdy odwiedzają nas również Goście i rodzą się alpaki. Dzielimy się z Gośćmi naszym domem oraz wiedzą o zdrowym żywieniu,
dzięki czemu Goście wyjeżdżają zregenerowani i często z pomysłami na zmiany w swoim życiu.

Atrakcją gościńca jest też już spore stado, obecnie ok. 60 przeuroczych alpak, które początkowo przyleciały do nas z Chille, potem rodziły się już w Polsce, a ostatnio przyleciały też ze Stanów Zjednoczonych dla poprawy puli genetycznej i jakości stada.
Cieszymy się kiedy odwiedzają nas Goście, miło spędzają czas, zdrowo jedzą i regenerują swoje siły witalne!

Od wielu lat współpracujemy również z Booking.com.

Odwiedzajacy nas Goście wystawili nam ocenę 9.6/10 w 2022 roku,
9.7/10 w 2021 roku,
9.6/10 w 2020 roku,
9.5/10 w sezonie 2019.

Cieszymy się, że utrzymujemy poziom :-)

Serdecznie zapraszamy,

Kornelia, Christian i cała banda zwierzaków :-)

O nas w mediach

„Odetchnij od Miasta”

„Odetchnij od Miasta”

Informacje o publikacji Data: 20.06.2018 Medium: Przewodnik Tytuł artykułu: "62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce"

Voyage

Voyage

Informacje o publikacji Data: 08.2015 Medium: Miesięcznik Tytuł artykułu: "Kuchenna rewolucja"

„Uroda Życia”

„Uroda Życia”

Informacje o publikacji Data: 10.2015 Medium: Miesięcznik Tytuł artykułu: "Szpilki trzymam na strychu"

Nasze wysiłki zostały docenione przez naszych Gości, jak i zauważone przez media. Znaleźliśmy się w 3-ch wydaniach popularnego poradnika podróżniczego „Odetchnij od Miasta”: „62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce”, „Warmia i Mazury” oraz „Podróże z dzieckiem” oraz przewodniku Slowhop „Nie sypiam byle gdzie”.

W 2020 roku została wydana książka „Rozmowy przy Stole” również z naszym udziałem.
Odwiedziła nas 3-krotnie redakcja programu DDTVN, a Christian stał się bohaterem programu „Welcome to Poland”. Do współpracy zaprosiły nas również renomowane czasopisma „Uroda Życia”, „Twój Styl” i „Zwierciadło” oraz polecono nas na licznych stronach Internetowych np. „vogue.pl”, „gazeta.pl” oraz prywatnych blogach :-)

Opinie o nas na booking.com

Opinie o nas na slowshop.com

Atrakcje

Urozmaicona rzeźba terenu, bogactwo dzikiej przyrody oraz ciekawa historia tutejszych terenów powodują, że każdy znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. Główne atrakcje naszej okolicy to: żeglowanie oraz wszelkie inne sporty wodne, wycieczki rowerowe, wędrówki w terenie, jazda konna, wędkowanie, grzybobranie, obserwacja dzikiej zwierzyny i ptactwa, a także zwiedzanie obiektów historycznych. 

Kornelia song

Doluptas intio tem si ditaturiatas andent, coribus, sa nonsediorum aspersp elitiunt voluptiusdae eum dolupta temodi auda vollis dolorepro optature re, te corepta temolup.