Weekend Bożego Ciała na Mazurach

 

Planujesz weekend Bożego Ciała na Mazurach? Gościniec Bocianowo, czyli agroturystyka z alpakami na Mazurach, może okazać się doskonałym wyborem! Dlaczego warto odwiedzić to nietuzinkowe miejsce? Gościniec Bocianowo to liczący już ponad 100 lat dom z gospodarczymi zabudowaniami w dawnym, mazurskim stylu. Mieści się on z dala od zgiełku cywilizacji, w pobliżu Węgorzewa i jezior – Stręgiel, Święcajty i Mamry. Ten pensjonat na Mazurach z wyżywieniem i zarazem rzadko spotykana agroturystyka z alpakami jest idealnym miejscem dla osób zabieganych na co dzień i potrzebujących nabrania dystansu do swoich obowiązków.

Pokoje

Długi weekend ma Mazurach w Gościńcu w zależności od dostępności danych pomieszczeń i własnych potrzeb możesz spędzić w jednym z 5 eklektycznie zaaranżowanych wnętrz. Dysponujemy dwoma apartamentami oraz trzema pokojami. Ze względu na taką liczbę miejsc nasz pensjonat z alpakami to przestrzeń kameralna, w której nie natkniesz się na tłum gości. Klimatyczne pokoje mają różne wielkości, ponieważ powstały w zgodzie z dawnym planem pomieszczeń. Jeśli planujesz weekend z okazji Bożego Ciała na Mazurach, zarezerwuj wymarzony pokój juz dziś! Pomieszczenia wypełniliśmy zarówno starymi, jak i nowymi niepowtarzalnymi meblami i dodatkami. Znajdziesz w nich także dużą ilość drewna oraz elementy muru pruskiego.

Kuchnia

Jeśli interesuje Cię agroturystyka na Mazurach z wyżywieniem, Gościniec Bocianowo będzie odpowiednim miejscem. W pensjonacie popularyzujemy zdrowe żywienie, przygotowując posiłki oparte na rodzimej makrobiotyce i kuchni 5 Przemian (Tradycyjna Medycyna Chińska). Używamy ekologicznych składników, m.in. warzyw pochodzących z własnej hodowli biodynamicznej.

Alpaki

Marzy Ci się rodzinny weekend na Mazurach z dziećmi? Zarówno dorosłych, jak i maluchy na pewno zainteresuje nasze stado sympatycznych alpak. Przygodę z tymi niezwykłymi zwierzętami rozpoczęliśmy w 2013 roku. Obecnie nasza hodowla liczy około 50 alpak. Możesz je odwiedzić i nakarmić marchewką. Popularne i przyjemnie relaksujące są też spacery z alpakami.

Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię weekend Bożego Ciała na Mazurach, czy może spokojne wakacje na Mazurach, skontaktuj się z nami! Gościniec odwiedzają osoby, które planują:

Wybierz wakacje na Mazurach w stylu slow-life lub weekend Bożego Ciała na Mazurach i odzyskaj energię!